Dāvana un tās vēstījums
āvanas ir dažādas, gan pārdomātas, gan vienkārši tādas, kuras saucas – “tāpat kaut kas jāuzdāvina”.
Kas piešķir dāvanai vēstījumu?
Vai dāvanas saņēmējs var nojaust cik ļoti pārdomāta ir saņemtā dāvana? Parasti no vecmāmiņām mēs saņemam ļoti pārdomātas dāvanas, lai kājas siltas ziemā un vistradicionālāk – aploksnīti. Ja omīte ir čakla rokdarbniece tad visticamāk ka kādu radošu pārsteigumu. Bet no vecmāmiņas saņemtām dāvanām vienmēr staros mīlestība un rūpes.
Kad saņemam grāmatu – neviļus meklējam tās nosaukumā kādu vēstījumu no dāvinātāja. Un ja šo grāmatu dāvinājis mīļotais cilvēks, tad izlasos no vāka līdz vākam šķiet, ka pārzinām visu, ko viņš ir vēlējies mums pateikt.
Ja gribi savai dāvanai pievienot pats savu vēstījumu, tad dari to ar noformējumu, izvēloties tam atbilstošus materiālus, krāsas un citas detaļas. Kad viss sasaiņots, paskaties ar kritisku aci, vai Tev ir izdevies pateikt tieši to, ko vēlējies bez vārdiem?! To darīt ir aizraujoši – kā vesels piedzīvojums mūsu bagātajā pasaulē!
Pilnīgai drošībai par sava vēstījuma nodošanu, noteikti izmanto arī apsveikuma kartīti – tajā vari ierakstīt, kādu citātu par vēlamo tēmu… vai kas vēl skaistāk – varbūt pats saviem vārdiem, kas rakstās no sirds nodod šo vēstījumu uzrakstot to kartītē!
Dāvināšanas prieks ir tieši dāvāšanā – un mēs varam dāvāt otram to, ar ko esam piepildīti mēs paši!
Tāpēc vēl viens ieteikums no mums – pievērsies dāvanas izvēlei, noformēšanai un vēstījuma veidošanai, kad pats esi piepildīts ar pozitīvām un patīkamām domām, sajūtām un emocijām, jo tas viss dabiskā veidā pievienosies arī pašai dāvanai!